Návrhy dispozičných riešení, rozloženia nábytku a použitie materiálov.

V súčasnej dobe rozvoja rôznych dizajnérskych smerov Vám ponúkame poradenstvo pri výbere dizajnu interiérov či už súkromných alebo verejných. Na základe požiadaviek zákazníka vieme poskytnúť ucelený návrh priestorov tak aby pôsobil harmonicky a ucelene. Výberom farieb, materiálov, prvkov a osvetlenia sa snažíme preniesť klientove predstavy do reality.

Pomocou vizualizácií a 3D projekcie môžeme výsledný produkt klientovi prezentovať tak aby mal predstavu o reálnom vzhľade návrhu. V prípade záujmu môžeme vypracovať aj 3D virtuálnu prehliadku návrhu, ktorá sprostredkuje 3D náhľad do celého návrhu.

3D návrhy interiérov

Ponúkame Vám možnosť vytvorenia 3D návrhov kuchýň, obývačiek, obývacích stien, kúpelní, spální, detských izieb.
Detailnosť návrhu je možné prispôsobiť požiadavkám klienta. Od hrubého náčrtu rozmiestnenia nábytku až po návrh podlahy, farby stien, materiálu nábytku alebo odtieň dýh.

Návrhy vychádzajú vo veľkej miere z požiadaviek klienta. Pokiaľ však klient nemá predstavu o možnostiach rozmiestnenia nábytku a pod., vieme na základe prevádzkových vzťahov v byte alebo dome vytvoriť návrh, ktorý by situácii najviach vyhovoval.

Spolupracujeme tiež s firmami ktoré sa venujú výrobe a predaju nábytku. Ponúkame im vytvorenie 3D návrhov pre ich klientov na lepšiu propagáciu svojich produktov. Navrhujeme priestory podľa ich požiadaviek a pripomienok.

Výhody 3D návrhov interiéru

Klient má možnosť:
– vidieť fotorealistiskú vizualizáciu návrhu kuchyne, obývacej steny a pod.
– má možnosť požiadať o zmeny materiálov na modeli, čím ma lepší prehľad o finálnom vzhľade
– môže aplikovať do modelu kychyne a i. nejaký ďalší prvok ako napr. farbu stien
– vidieť model interiéru z pohľadu 360° v inteaktívnom prehliadači , ktorý reálne zobrazí návrh z pohľadu klienta v modeli

Všetky služby sú ponúkané na vysokej úrovni a hlavne sú cenovo dostupné. Vizualizácia interiéru sa vie prisposobyť finančným požiadavkám klienta.

Naše služby začínaju od ceny 120 €. Cena však záleží od konkrétnych požiadaviek klienta

Comments are closed.

Close Search Window